Tvorba funkčných webových aplikácií na mieru

Žijeme v dobe digitálnej a vo viacerých segmentoch prichádza k rýchlemu presunu do online sveta. Objednávame si jedlo, rezervujeme si termíny v službách, uzatvárame poistenia, podpisujeme zmluvy, atď. Na tieto procesy však už klasická prezentačná stránka nestačí. Vtedy prichádzajú na rad webové aplikácie na mieru.

Určite poznáte Gmail. Aj táto služba je príkladom webovej aplikácie bez nutnosti inštalácie, ktorú dokážete používať vo vašom obľúbenom prehliadači.

20+ vytvorených webových aplikácií
20+ navrhnutých CRM systémov a dashboardov
1000+ používateľov našich aplikácií
Vue, Angular, NodeJS využívané technológie

Ako vám vieme pomôcť s vývojom webovej aplikácie?

Ponúkate, alebo len máte nápad na službu ktorú chcete ponúkať? Radi pre vás vytvoríme informačný systém na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Ponúkate produkt alebo službu? Uľahčite vašim zákazníkom možnosť si ich objednať online. Vieme preklopiť celý objednávkový proces do digitálnej podoby a na vás zostane už len dodanie služby alebo finálneho produktu.

Chcete ponúknuť zákazníkom možnosť rezervovať si stôl v reštaurácii, zarezervovať si izbu v hoteli alebo prenajať auto? Aj takéto možnosti ponúkajú webové aplikácie a my vám ich vieme vyrobiť.

Každá firma musí denne riešiť veľké množstvo procesov na rôznych miestach. Firemné alebo podnikové systémy sú pre vás ideálne riešenie. Dokážeme zlúčiť celý chod vašej firmy do jednej webovej aplikácie a zefektívniť tak pracovné procesy.

Zvažujete vývoj aplikácie alebo systému na mieru ale neviete kde začať? Neviete si poradiť s presunom vášho biznisu do digitálnej podoby? Okrem vývoja aplikácií a systémov na mieru poskytujeme aj konzultácie a poradenstvo. Pozrieme sa na váš problém a na základe našich dlhoročných skúseností vám odporúčime ideálne riešenie pre váš biznis.

Túžite po vlastnom online magazíne, médiu alebo máte koníček, ktorému sa venuje veľké množstvo ľudí? Dokážeme vám pomocť s návrhom aj vývojom portálového riešenia presne podľa vašich predstáv.

Chcete ponúknuť svojím klientom prístup do webovej aplikácie a komunikovať s nimi priamo? So správne navrhnutým klientským rozhraním dokážete prehľadne spravovať veľké množstvo projektov a zároveň si udržať prehľad o každom jednom z nich.

Nie je nič lepšie ako keď si váš potencionálny klient dokáže sám navoliť parametre produktu alebo služby a tak v reálnom čase vidieť cenu, dátum dodania alebo iné údaje. Vám tak prichádza relevantný dopyt na základe ktorého viete pripraviť cenovú ponuku alebo zaslať podrobný návrh pre spoluprácu.

Určite ste už počuli o automatizácii v digitálnom prostredí. Automatizácii sa nevyhla ani oblasť komunikácie a jednou z overených techník ako zaujať návštevníka webstránky je implementácia chatbota. Chatbot dokáže odpovedať na jednoduché otázky a zároveň vás rýchlo spojiť s potencionálnym zákazníkom.

Väčšina aplikácií ponúka API rozhranie vďaka ktorým dokáže komunikovať a zdieľať dáta s inými aplikáciami. Vieme vám pomôcť s prepojením vášho existujúceho systému s novou aplikáciou a výmenou dát medzi nimi.

Funkčná aplikácia alebo systém na mieru dokáže veľmi jednoducho presvedčiť potencionálnych zákazníkov. Ako ich však prilákať alebo predstaviť im vaše online riešenie? Odpoveďou je správne nastavenie marketingovej stratégie a SEO optimalizácie. Aj s týmito službami vám vieme pomôcť a byť tak partnerom pri raste vášho biznisu.

Zapamätateľná doména a spoľahlivý server sú pre chod aplikácie nesmierne dôležité. Obe tieto povinnosti viete prenechať na nás a my sa postaráme, aby bola vaša online prítomnosť riadne zabezpečená.

Sme váš digitálny partner na dlhé trate. Aplikácia je v istých ohľadoch ako auto, o ktoré je potrebné sa pravidelne starať a dopriať mu zaslúženú údržbu. Preto vám okrem samotného vývoja systémov a aplikácií na mieru ponúkame dlhodobú podporu a aktualizácie. Vy sa zatiaľ môžete venovať rozvoju firmy a nemusíte sa obávať o technický stav vašich systémov.

Ako pracujeme

Ako pracujeme na vývoji systémov?

01

Úvodne konzultácie

V úvode chceme spoznať vás aj odvetvie v ktorom pôsobíte. Každá firma je jedinečná a túto jedinečnosť sa snažíme zakomponovať do digitálnych riešení a systémov. Snažíme sa taktiež pochopiť vašich zákazníkov a klientov aby sa im systémy používali ľahko a intuitívne.

02

Návrh riešenia webovej aplikácie alebo systému

Po úvodnej konzultácii navrhujeme základnú funkcionalitu a logiku celého systému. Ďalej vyberáme vhodné technológie, ktorú použijeme pri tvorbe a propagácii hotového produktu.

03

Tvorba wireframov

Pri tvorbe wireframov navrhujeme štruktúru a vytvoríme funkčný prototyp na doladenie detailov.

04

Dizajn aplikácie

Funkčný prototyp spracuvávame do finálnej grafickej podoby s veľkým dôrazom na UI a UX.

05

Programovanie aplikácie

Grafický návrh premieňame na reálnu webovú aplikáciu, ktorú vám priebežne sprístupňujeme na našich testovacích linkoch.

06

Testovanie systému

Proces vývoja aplikácie alebo systému zakončujeme testovaním na viacerých zariadeniach s rôznymi rozlíšeniami a operačnými systémami.

07

Migrácia

Hotovú a funkčnú aplikáciu sprístupňujeme pre všetkých aby ste ju vy a vaši zákazníci mohli začať používať.

08

Pravidelná údržba a aktualizácia

Po odovzdaní sa naša práca nekončí. Okrem neustálej technickej podpory zabezpečujeme aj analýzu správania užívateľov, navrhujeme vylepšenia založené na dátach a udržujeme aplikáciu v kondícii.

Prečo vyvíjať aplikáciu u nás?

Flexibilita

Vieme sa prispôsobiť akejkoľvek veľkosti projektu. Potrebujete jednoduchú webovú aplikáciu, konfigurátor alebo rozsiahly systém pre celú vašu spoločnosť? Dokážeme pokryť všetky tieto požiadavky a zároveň splniť vopred dohodnutý termín.

Všetko pod jednou strechou

V našom digitálnom štúdiu nájdete toho správneho partnera pre váš biznis. Od prvotných návrhov, vývoja aplikácie alebo systému až po jeho propagáciu a nastavenie marketingových kanálov.

Technická kvalita

Sme zameraní na detail a dbáme na kvalitu odvedenej práce. Vždy tak poskytujeme to najvýhodnejšie riešenie s použitím moderných technológií.

Riešenie na mieru

Šablóny a kopírovanie existujúcich riešení od nás nečakajte. Každý systém alebo webovú aplikáciu tvoríme na mieru a presne podľa požiadaviek klienta.

Dôraz na úspech a rast

Všetky digitálne produkty pripravujeme na základe spojenia dát a našich dlhoročných skúseností. Len tak vieme tvoriť produkty, ktoré vám pomáhajú rozvíjať váš biznis.

Partner na dlhe trate

Zverejnením aplikácie alebo systému to pre nás nekončí. Pravidelne vám prinášame návrhy na vylepšenie a dokážeme vám pomôcť aj s nastavením marketingu, SEO úpravami a pravidelnými aktualizáciami systému.

erik
hello Dobré ráno

Potrebujete webovú aplikáciu na mieru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu.

Kontaktujte nás
Ďalej
Projekty
Zobraziť viac