Webové stránky a pravidlo 15 sekúnd

Vedeli ste, že približne 15 sekúnd máte na to, aby ste u vášho zákazníka vytvorili dobrý prvý dojem? Presne na to myslíme pri tvorbe web stránok na mieru pre našich klientov.

Ďalšou zaujimavosťou je, že až 48 percent ľudí odvodzuje dôveryhodnosť celej značky len na základe webovej stránky. Preto si uvedomujeme, že to nie je len stránka, ale miesto ktoré rozhoduje o tom, či sa z návštevníka sa stane zákazník.

100+ Vytvorených webových stránok
30+ Vytvorných landing page
20+ Vytvorných pluginov na mieru
Wordpress poháňa naše webstránky

Aké web stránky dokážeme tvoriť?

Každa firma je jedinečná a jedinečná by mala byť aj jej webstránka. Tvoríme webové riešenia na mieru a presne podľa potrieb firmy, brandu alebo startupu.

Nezáleží, či ponúkate produkt alebo službu pre B2B, B2C, lokálne alebo globálne. Vo všetkých spomínaných prípadoch sa oplatí investovať do kvalitnej a reprezentatívnej webovej stránky, kde vaši obchodní partneri alebo zákazníci nájdu všetky potrebné informácie. Na základe dlhoročných skúseností vám vieme poradiť a pripraviť riešenie šité na mieru presne podľa vašich potrieb a plánov.

Chcete rozširovať svoje portfólio služieb alebo produktov? Ideálnou voľbou je pripraviť novú a špeciálne navrhnutú podstránku pre váš web, ktorá splní obchodné a marketingové ciele. Vieme vám pomôcť s prípravou takejto stránky nazývanej často aj landing page, z developerského aj marketingového hľadiska.

Ak ste tieto názvy len počuli a nie ste v tom úplne doma, nevadí. Vysvetlíme vám základné informácie o doméne aj hostingu, prečo bez nich nedokážu fungovať webstránky a ak to bude potrebné, vybavíme celý proces založenia a nastavenia za vás.

Mať krásnu webovú stránku je skvelé, ale ešte lepšie je, ak ju pravidelne navštevujú a objavujú noví zákazníci a klienti organicky, čiže zadarmo. Práve tomuto cieľu pomáhajú aktivity označované skratkou SEO, v preklade optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Aj s touto oblasťou vám dokážeme pomôcť a navrhnúť onpage aj offpage aktivity, ktoré vám prinesú nových návštevníkov a pomôžu sa vám posunúť sa na vyššie pozície na relevantné klúčové slová.

V našom štúdiu nám prešlo cez ruky 10+ developerských projektov. Máme overené tipy a know how, ktoré vieme zúžitkovať aj pri vašom projekte. Stovky predaných bytov hovoria za všetko.

Vlastníte hotel, penzión alebo chatu? Potrebujete spropragovať vašu prevádzku a chcete aby sa o nej dozvedeli návštevníci vášho regiónu? Sme pre vás tá správna voľba.

Ste súčasťou gastro segmentu? Vo väčšine prípadov tak potencionálny zákazník hľadá jedalný lístok, otvaráciu dobu, možnosti rezervácie, kontakt alebo si len chce overiť kvalitu ponúkaných jedál. Všetky tieto informácie vieme a na základe nich tvoríme funkčné webstránky na mieru.

Okrem tvorby web stránok na mieru vám vieme pomôcť aj s jej propagáciou, naplnením obsahu a zvýšením návštevnosti pomocou PPC kampaní. Stránka by nemala znamenať len jednorázovú aktivitu ale živý komunikačný kanál, ktorým naplníte svoje obchodné ciele. Podrobnejšie informácie o marketingových možnostiach nájdete v samostatnej sekcii Marketing.

Sme váš digitálny partner na dlhé trate. Web stránka je ako auto, o ktoré je potrebné sa raz za čas postarať a dopriať mu zaslúženú údržbu. Preto vám ponúkame dlhodobú spoluprácu a podporu aby vaša web stránka bola stále funkčná, aktuálna a pripravená plniť vaše ciele.

Ako pracujeme

Ako tvoríme webstránky na mieru?

01

Uvodné konzultácie

My sa veľa pýtame a vy veľa odpovedáte. Chceme vedieť o vás a vašom biznise čo najviac, aby sme vedeli správne vyhodnotiť situáciu, navrhnúť postup a nastaviť ciele.

02

Návrh riešenia

Po úvodnom stretnutí a spísaní briefu vyberáme vhodné technológie a siete, ktoré použijeme pri tvorbe vašej webovej stránky. Každému riešeniu sa venujeme podrobne a na základe získaných informácií a stave konkurencie prichádzame s riešením na mieru.

03

Wireframes

Proces výroby webstránky začína navrhnutím wireframov. V tomto kroku máte možnosť vidieť štruktúru webovej stránky a prototypy jednotlivých stránok a podstránok. Následne spolu prechádzame ich funkčnosť a vhodnosť.

04

Dizajnujeme

Pripravené wireframy prenášame do grafickej podoby stránky s veľkým dôrazom na UX/UI. Týmto sa docieli vizuálne jednotný výstup, ktorý bude zároveň prinášať výsledky a ponúkať návštevníkom želané informácie.

05

Programujeme

Grafický návrh premieňame na reálnu webovú stránku, ktorú vám priebežne sprístupňujeme na našich test linkoch. Spoločne potom konzultujeme postup prác a prípadné úpravy.

06

Testovanie

Testujeme veľa a vždy, na viacerých zariadeniach s rôznymi rozloženiami a operačnými systémami. Len takto dokážeme zaručiť správne fungovanie v reálnej prevádzke bez obmedzení.

07

Migrácia

V tomto bode je vaša nová web stránka pripravená a my ju sprístupňujeme pre všetkých.

08

Ostávame v kontakte

Zverejnením stránky to pre nás nekončí. Na pravidelnej báze analyzujeme správanie užívateľov, nastavujeme a udržujeme vašu stránku v kondícii a prinášame návrhy na vylepšenie.

Prečo si nechať vytvoriť web stránku u nás?

Flexibilita

Vieme sa prispôsobiť veľkosti vášho projektu. Ste začínajúca firma a potrebujete funkčné riešenie, ktoré môžete postupne rozvíjať alebo ste veľká firma a potrebujete spoľahlivého partnera pre masívne webové riešenie? Vieme vám pomôcť!

Všetko pod jednou strechou

Dokážeme zastrešiť celý váš projekt od úvodnej idey, nastavenia, stratégie až po úspešné spustenie do ostrej prevádzky a následne vám pomôcť s jeho propagáciou.

Kvalita

Sme zameraní na detail a kvalitu web stránok, ktoré vychádzajú z nášho štúdia. Ponúkame najlepšie riešenia ako štandard.

Riešenie na mieru

Šablónove riešenia od nás nečakajte. Tvoríme vždy jedinečný a pre vás prispôsobený dizajn, webovú stránku aj efektívnu propagáciu.

Dôraz na váš úspech

Tvoríme stránky a produkty zamerané na návštevníkov a ich správanie. Práve tento prístup vedie k zvyšovaniu relevancie, ich spokojnosti a tým aj k nárastu konverzií a predaja.

Partner na dlhé trate

Odovzdaním stránky to nekončí. Poskytujeme dlhodobý a pravidelný servis a vieme vám pomôcť aj pri marketingových aktivitách a raste vášho biznisu, firmy alebo brandu.

erik
hello Dobrý večer

Potrebuje váš biznis novú webstránku?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu

Kontaktujte nás
Ďalej
Projekty
Zobraziť viac