Kvalitný UI, UX a web dizajn, ktorý prináša zákazníkov

Každá firma, brand alebo startup túži po spokojných používateľoch, vysokých konverzných pomeroch, opakujúcich sa nákupoch a vracajúcich sa zákazníkoch. Ku všetkým týmto atribútom vám vie pomôcť dobrý a kvalitný UI, UX a web dizajn. Nezáleží či ide o dizajn webovej stránky, UX eshopu alebo UI aplikácie, cieľ je vždy rovnaký.

Spokojný používateľ a bezproblémová skúsenosť s vašou web stránkou alebo aplikáciou. Čím je riešenie príjemnejšie a intuitívnejšie, tým väčšiu šancu máte premeniť používateľov na zákazníkov.

100+ Navrhnutých webových stránok a e-shopov
20+ Navrhnutých mobilných aplikácií
20+ Navrhnutých CRM systémov a dashboardov
50+ Navrhnutých landing a kampaňových stránok

S čím vám vieme pomôcť?

Kvalitná informačná architektúra je základom každej web stránky alebo aplikácie. Správný návrh zabezpečí prehľadnosť a jednoduché používanie, čo vedie k príjemnému zážitku používateľa. Tieto údaje sa vo výsledku premietnu do zvýšenia počtu konverzií, počtu registrovaných používateľov a vyššej spokojnosti zákazníkov. Vieme vám pomôcť s tvorbou ale aj vylepšením informačnej architektúry.

Predtým ako sa pustíme do návrhu vizuálnej podoby vašej stránky, si pripravíme wireframy, ktoré nám pomáhajú pri prvotnom rozmiestení textového a grafického obsahu, funkčných prvkov a navigácie. Týmto spôsobom vieme rýchlo pripraviť základnú kostru vašej web stránky alebo aplikácie a otestovať, či je navrhnuté rozloženie správne.

Ako sa hovorí, dva krát meraj a raz rež. To platí aj pri tvorbe webových stránok, mobilných aplikácii a používateľských rozhraní. Pripravíme vám vizuálny prototyp bez nutnosti programovania, ktorý vieme rýchlo otestovať a doladiť a neskôr tak ušetriť čas a peniaze pri samotnom vývoji aplikácie alebo webstránky.

Robíme webový dizajn, ktorý je zameraný na predaj a profesionálnu prezentáciu vašej spoločnosti. Nerobíme šablóny ale dizajn web stránok na mieru s dôrazom na zákazníkov. Prvoradá je pre nás funkčnosť a dobrá používateľnosť a v druhom rade krása a estetika. Samozrejmosťou je responzívny dizajn vhodný pre všetky moderné zariadenia.

Chcete svoj biznis posúnuť vpred kvalitnou mobilnou aplikáciou? Nechajte návrh dizajnu na nás a vytvoríme vám moderný a prehľadný dizajn založený na dátach a skúsenostiach nášho UI a UX oddelenia.

Webové aplikácie dokážu byť dobrým sluhom. Vďaka prehľadnému dizajnu a kvalitne odvedenej UX analýze viete uľahčiť prácu svojím zamestnancom a ušetriť čas zákazníkom. Okrem návrhu dizajnu webovej aplikácie vám vieme vytvoriť aplikáciu na mieru presne podľa vašich potrieb.

Navrhnúť správne používateľské rozhranie si vyžaduje rozhodnutie podložené na dátach z UX analýzy a dlhoročné skúsenosti. Presne túto kombináciu využívame pri návrhoch pre klientov z rôznych odvetví. Funkčný dizajn tak urýchľuje orientáciu v systéme, šetrí čas a zvyšuje efektivitu.

Smart hodinky sa v poslednej dobe tešia obrovskému záujmu používateľov. Vedeli ste však, že Apple alebo Android watch môžete využiť aj pre svoj biznis alebo firmu? Práve kvôli zvýšenému záujmu a čoraz širšom využití vám vieme pripraviť dizajn pre rôzne typy hodiniek. Ozvite sa nám a radi vám poradíme ako využiť najnovšie technológie správnym spôsobom.

Ako pracujeme

Ako tvoríme kvalitný dizajn a UI,UX na mieru?

01

Uvodné konzultácie

Spoluprácu začíname úvodnou konzultáciou. Chceme spoznať vás, váš biznis a vaše odvetvie. Pri UI a UX nás zaujímajú najmä vaši zákazníci, ich potreby a ciele v online prostredí. Pri web dizajne spoločne hľadáme predstavu o vizuálnej identite vašej spoločnosti alebo brandu.

02

Príprava a analýza

Dôsledná príprava a analýza je dôležitým krokom pred navrhovaním úspešného produktu. Kvalitný UI alebo UX musí byť založený na dátach zo správania používateľov na vašej web stránke alebo aplikácii. Taktiež to platí pri funkčnom a originálnom webdizajne. Cieľom je vás odlíšiť od konkurencie a vytvoriť jedinečný produkt.

03

Štruktúra web stránky

V tomto kroku navrhujeme prehľadnú a logickú štruktúru vašej webstránky, use-case a flow charty pre vaše aplikácie a používateľské rozhrania. Správna informačná architektúra je základ pre funkčnú web stránku aj z pohľadu SEO a preto je potrebné jej venovať náležitú pozornosť.

04

Wireframes

Návrh wireframov pomáha upresniť predstavu o výslednej podobe web stránky alebo aplikácie. Riešime hlavne účel a ciele, ktoré má web stránka alebo aplikácia plniť. Pri wireframoch vieme veľmi rýchlo reagovať na prípadne úpravy a šetríme prostriedky oproti náročnejším zmenám počas vývoja.

05

UI dizajn

Pri UI dizajne sa primárne zameriavame na vizuálnu podobu vašej aplikácie, webstránky alebo eshopu. UI dizajnér sa venuje farebnej škále, rozloženiu prvkov alebo typografickým elementom. Pri dobrej kombinácii UI a UX dizajnu získate kvalitnú stránku alebo aplikáciu s jasným cieľom, pripravenú pre potreby vašich zákazníkov.

06

Testujeme

Po kvalitne odvedenej príprave a analýzam prichádzame s návrhmi riešení. Tie najskôr otestujeme interne a následne vám ich prezentujeme. Spoločne potom hľadáme tie najlepšie koncepty, ktoré testujeme s reálnymi používateľmi alebo vašimi zamestnancami. Súčasťou testovania je zapracovanie nových zistení a neustále prinášanie vylepšení.

07

Exportujeme

Posledným krokom v celom procese je exportovanie návrhov a ich príprava pre programátorov, ktorí wireframom dodávajú život a funkčnosť.

Prečo zveriť UX,UI alebo dizajn do našich rúk?

Flexibilita

Vieme sa prispôbiť potrebám vašej firmy alebo brandu. Či už riešite menšiu úpravu z pohľadu UI alebo UX alebo plánujete meniť štruktúru web stránky a jej redizajn, sme tá správna voľba pre vás.

Všetko pod jednou strechou

Vďaka našim bohatým skúsenostiam vieme efektívne zladiť prácu UI dizajnéra, UX dizajnéra, grafika aj programátorov do skvelo fungujúceho tímu.

Kvalita

Kladieme dôraz na detail a precíznosť všetkých našich výstupov. Kvalitná UI analýza, UX audit alebo dôsledný web dizajn sú základom.

Riešenia na mieru

Každý dizajn webovej stránky je originálne dielo prispôsobené na mieru priamo vášmu biznisu. U nás si môžete byť istý, že rovnakú stránku ako je tá vaša, nenájdete.

Dôraz na vaše výsledky

Cieľom UI, UX a dizajnu je prinášať výsledky a spokojnosť zákazníkov. Preto analyzujeme, testujeme a vyhodnocujeme. Len tak vieme doručiť kvalitný a funkčný web dizajn alebo modernú aplikáciu.

Partner na dlhé trate

Odovzdaním projektu alebo web stránky to nekončí. Snažíme sa na pravidelnej báze prinášať výsledky analýz a konkrétne odporúčanie na zlepšenie výkonnosti vašej web stránky alebo aplikácie.

erik
hello Dobrý večer

Web dizajn, UI alebo UX na mieru?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu

Kontaktujte nás
Ďalej
Projekty
Zobraziť viac