Funkčný marketing, ktorý posúva váš biznis

Tvoriť kvalitné digitálne produkty niekedy nestačí. Ak sa o vašej novej aplikácii alebo webovej stránke nikto nedozvie, len ťažko získa nového zákazníka. Preto pomáhame našim klientom s rozvojom ich biznisu v online aj offline prostredí. Vytvárame tak dokonalý mix aktivít, ktorého cieľom je rast a pokrývanie potrieb vašich zákazníkov.

100+ Klientom sme pomohli s digitálnym marketingom
1000+ Vytvorených postov na sociálnych sieťach
150+ Vytvorených newslettrov
50+ Vytvorených kampaňových stránok

Ako vám vieme pomôcť s marketingom?

Presné dáta sú základným prvkom data driven rozhodnutí. Nemíňajte preto svoju energiu a čas na aktivity, ktoré neviete presne vyhodnotiť. V úvode vám pomôžeme s nastavením vhodných analytických nástrojov pre váš biznis aby sme vedeli správne vyhodnocovať užívateľské správanie a úspešnosť kampaní.

Základom úspechu vašich marketingových aktivít je správna marketingová stratégia. Len ak viete čo, kedy a ako máte konať, môžete spätne hodnotiť tieto aktivity a robiť správne rozhotnutia do búducna. V stratégii definujeme postup, porovnávame konkurenciu, analyzujeme trh a navrhujeme konkrétne kroky a ciele pre jednotlivé kanály.

Silná a známa značka dokáže premeniť potencionálneho zákazníka na zákazníka platiaceho. Vybudovať však úspešnú a populárnu značku si vyžaduje vykonávať správne a pravidelné aktivity. Ozvite sa nám a spoločne sa pozrieme na to, ako zdvihnuť hodnotu vášmu brandu.

Každý biznis príde do stavu, kedy chce svojím zákazníkom oznámiť rozšírenie ponuky, oboznámiť ich s novým produktom alebo vstúpiť na ďalší trh. Práve v tomto bode je voľbou číslo jedna marketingová kampaň. Vymyslíme vám hlavnú ideu, spojíme ju s vaším brandom a pripavíme vám podrobný marketingový plán s aktivitami, ktoré nám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

Radi by ste svoj biznis prezentovali na relevantných sociálnych sieťach ale neviete kde a ako začať? Ozvite sa nám a vyberieme vhodné siete aj pre váš biznis. Zároveň vám pomôžeme s ich každodennou správou aby sa vaše príspevky dostali k tým správnym ľuďom.

Pomocou firemného blogu alebo YouTube kanála dokážete v dnešnej dobe odprezentovať mnoho výhod vašich služieb alebo produktov. Vieme vám pomôcť s tvorbou relevantného obsahu vo všetkých formách na základe vopred určeného plánu.

Textový obsah je kľúčový pre prezentáciu vašej firmy a jej produtkov či služieb. V našom prístupe spájame kreativitu a dáta aby ste vedeli svojich návštevníkov zaujať a zároveň pokryli obsahom relevantné kľúčové slová pre váš biznis.

SEO je anglická skratka pre výraz search engine optimization. Ide o súhrn viacerých krokov, vďaka ktorým sa snažíme váš web alebo aplikáciu prispôsobiť technickým a obsahovým štandardom internetovým vyhľadávačov. Vaša stránka sa tak dokáže zobrazovať na vyšších pozíciách na relevantné kľúčové slová a vy získate organickú, čiže neplatenú návštevnosť.

Pomocu PPC reklamy dokážete dostať na váš web relevantných návštevníkov. Skratka PPC čiže pay per click, znamená, že platíte len za dané kliknutie na reklamu a viete si určiť kde chcete reklamu zobrazovať aj cenu, ktorú ste ochotní zaplatiť. Aj to sú výhody online reklamy, ktorú dokážeme vytvoriť pre vašu značku.

Spravujete si svoje kampane a marketingové aktivity sami ale neviete poradiť s určitou oblasťou? Napíšte nám a spoločne môžeme prebrať váš problém alebo otázky počas videohovoru.

Ako pracujeme

Ako postupujeme pri marketingových spoluprácach?

01

Úvodné stretnutie

Pred začiatkom spolupráce chceme spoznať vás, váš biznis aj konkurenciu. Každá firma je jedinečná a preto si vyžaduje prístup na mieru založený na relevantných informáciách.

02

Analýza a prieskum trhu

V druhom kroku analyzujeme trh na ktorom pôsobíte a jeho aktuálnu situáciu. Snažíme sa nájsť špecifiká, ktoré vás odlíšia a pomôžu vám splniť vaše ciele.

03

Marketingový audit

Pred návrhom riešení a konceptov sa pozrieme na váš aktuálny stav marketingu. Snažíme sa nájsť priestor na vylepšenie a prípadne rozšírenie vašich aktivít.

04

Tvorba marketingového plánu

V tejto časti prinášame finálne návrhy a podoby aktivít pre váš brand. Spoločne vyberáme tie najlepšie riešenia a ladíme finálny marketingový plán aj vaše očakávania.

05

Realizácia

Realizácia marketingových aktivít znamená každodennú starostlivosť o spustené kampane, komunikáciu na sociálnych sieťach, napĺňanie SEO stratégie a optimalizáciu všetkých procesov. Každá značka je iná ale vždy je našim cieľom splniť dané ciele a posunúť váš bizins vpred.

06

Vyhodnocovanie

V pravidelných intervaloch vyhodnocujeme naše aktivity a prinášame návrhy na zmeny alebo vylepšenia. Tak ako sa menia ročné obdobia, tak sa menia aj okolnosti a situácia na trhu. Preto berieme do úvahy všetky tieto informácie a efektívne investujeme vaše prostriedky na rozvoj.

07

Reporting

Na konci zadaného obdobia dostávate report a spolu s vami prechádzame dosiahnuté výsledky. Vieme tak počas trvania aktivít prispôsobovať plán podľa spoločných zistení a ešte efektívnejšie dosahovať určené ciele.

Prečo zveriť váš marketing do našich rúk?

Flexibilita

Dokážeme sa prispôsobiť povahe aj veľkosti vášho projektu. Pomáhame malým aj veľkým klientom dosahovať marketingové ciele a budovať hodnotné značky cez rôzne komunikačné kanály.

Všetko pod jednou strechou

Jednou z našich výhod je široký záber našich špecialistov. Vieme zabezpečiť a zefektívniť procesy spojením viacerých oddelení, aby sme našli tie správne riešenia rýchlejšie.

Kvalita

Neustále vzdelávanie a sledovanie nových trendov nám pomáha prinášať klientom kvalitné výstupy. Vďaka tomu dosahujeme stanovené ciele a sme vhodným partnerom pre každú firmu, ktorá chce rásť.

Riešenie na mieru

V marketingu to inak nejde. Každý klient, každý biznis je jedinečný a vyžaduje si osobitý prístup založený na dlhoročných skúsenostiach a relevantných dátach. A presne takto vyzerá každá naša spolupráca.

Dôraz na váš úspech

Hlavným cieľom marketingu je naplniť vaše výkonnostné a brandové ciele. Našim cieľom je vaša spokojnosť s dosiahnutými výsledkami a kampane, na ktoré môžeme byť hrdí.

Partner na dlhe trate

Ideálnym scenárom je dlhodobá spolupráca. Vieme si nastaviť spoločné procesy, pochopiť váš produkt alebo službu a vedieť sa neustále zlepšovať. Výsledkom je obojstranná spokojnosť a zdieľanie radosti z rastu vášho biznisu.

erik
hello Dobrý večer

Chcete rozvíjať váš biznis?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu.

Kontaktujte nás
Ďalej
Projekty
Zobraziť viac