Si Vue.js a HTML/CSS ninja? Pridaj sa k nám!

Do nášho tímu hľadáme parťáka/parťáčku, ktorý/á nám pomôže pri vývoji a optimalizácii webových stránok a aplikácií na mieru v technológii Vue.js, samozrejme s kvalitným HTML/CSS kódom. Ak ťa zaujalo týchto pár riadkov, čítaj ďalej.

Čítaj ďalej
Forma spolupráce
SZČO
Termín nástupu
ASAP
Plat od
od 2000 € - podľa skills
Pracovný čas
Full-time / Part-time
Miesto
Remote / Office Bratislava
text piktogram

Čo od teba očakávame?

Hľadáme samostatného a zodpovedného frontend developera/developerku s minimálne 2-ročnou praxou s tvorbou web stránok a systémov. Základom je vynikajúca znalosť Vue.js 3 frameworku, Javascriptu, HTML a CSS. Spolu budeme pracovať na programovaní systémov na mieru ale aj prezentačných web stránok pre rôznych klientov. Očakávame, že nám pomôžeš napríklad s napájaním HTML/CSS na WordPress funkcie, ktoré Ti pripravia kolegovia z backend tímu.

Odovzdávame kvalitný kód s dôrazom na pixel perfect podľa grafických návrhov z Figmy a to isté budeme očakávať aj od Teba. Snažíme sa držať krok s dobou a využívať nové, moderné technológie, takže sa nebránime novým nápadom a budeme radi ak nás aj Ty obohatíš svojimi skúsenosťami.

Medzi ďalšie požiadavky patrí aspoň základná znalosť práce s TypeScriptom. Samozrejmosťou je aj logické myslenie, napájanie REST API / GraphQL, práca s GIT-om a znalosť anglického jazyka minimálne v písanej forme.

Potešilo by nás, ak máš skúsenosť napríklad s frameworkom Quasar alebo Nuxt.js, skúsenosť s Bootstrap CSS knižnicou, poznáš programovanie mobilných aplikácií cez Capacitor alebo inú technológiu, poznáš pojmy ako sú Pinia, Composition API, Docker, Websocket… a ak si niekedy riešil/riešila aj backend cez Node.js alebo PHP tak si nás človek 🙂

Práca je na plný úväzok, sme však otvorení aj externej spolupráci podľa tvojich kapacít, no minimálna požiadavka je 4 hodiny denne. Budeme radi keď budeš sedieť s nami v office, ale môžeš kľudne pracovať odkiaľkoľvek na svete. Kľudne nás kontaktuj cez formulár nižšie alebo napíš priamo na kariera@nextio.sk.Tešíme sa na teba.

Aká bude tvoja náplň prace?

  • Programovanie a štýlovanie Vue aplikácií a jednotlivých komponentov
  • Tvorba HTML/CSS podľa Figmy
  • Tvorba/úprava webstránok
  • Údržba a aktualizácia existujúcich webových aplikácií
  • Analýza a návrh vhodného riešenia pre nové projekty
  • Komunikácia s developermi a dizajnérmi
  • Využívanie aplikácií Slack, Freelo, Around na komunikáciu a prácu v tíme

Čo dostaneš od nás sa dozvieš tu

  • Flexibilný pracovný čas
  • Miesto v peknom office v Bratislave s veľkou terasou
  • Remote friendly – Možnosť pracovať z domu
  • Práca na zaujímavých projektoch
  • Pravidelný prísun vitamínov (ovocíčko)
  • Finančná podpora na vzdelávanie a konferencie
  • Neobmedzený prísun energie v podobe RedBullu, sladkostí, pukancov
  • Gaming kútik s Xbox-om
  • Motivačný plat podľa tvojich skills, produktivity a kvality výstupov – od 2000€

Je táto pozícia pre teba ako ušitá?

Vyplň formulár a my ťa budeme kontaktovať

    Ďalej
    Kontakt
    Zobraziť viac