Odlíšte sa od konkurencie kvalitným eshopom na mieru

V roku 2021 sa cez eshopy predal tovar v hodnote viac ako 4,89 trilióna dolárov. A tento trend pokračuje. Zvykli sme si cez eshop nakupovať už takmer všetko od potravín, liekov, nábytku, oblečenia až po všetky rôzne druhy produktov pre radosť. So zvyšujúcim sa dopytom však rastie aj ponuka a konkurencia. Ako sa v takomto prípade odlíšiť? Riešením je určite aj eshop na mieru!

20+ Zrealizovaných e-shopov na mieru
1000+ Návštevníkov mesačne na našich E-shopoch
Woocomerce poháňa naše E-shopy
10+ Naprogramovaných pluginov pre Woocomerce

Ako vám vieme pomôcť s online predajom?

Tvoríme kvalitné eshopy na mieru. Snažíme sa porozumieť vašej cieľovej skupine, priniesť návrhy a vytvoriť také riešenie, ktoré vás odlíši a zároveň poskytne možnosť na škálovateľný rozvoj.

Možnosť platby kartou je jednou z najdôležitejších funkcií pre uľahčenie nákupu pre zákazníka. Pomôžeme vám s integráciou aj nastavením platobnej brány aby ste získali stabilné a funkčné riešenie.

Správne riešenie fakurácie dokáže vám, majiteľom a prevádzkovateľom eshopov ušetriť množstvo času a problémov. Nechajte systémové riešenia na nás a vy sa venujte rozvoju vášho brandu.

Tvorbou eshopu sa vaša cesta len začína. Aby kvalitne navrhnutý a funkčný eshop splnil svoju úlohu, je dôležité pokryť vyhľadávací dopyt zákazníkov a dať im vedieť o produktoch, ktoré ponúkate. Bez výkonnostného marketingu a SEO optimalizácie je táto úloha veľmi náročná. Preto našim klientom ponúkame aj komplexné marketingové služby vrátane pravidelných SEO aktivít.

Nemusíte si lámať hlavu ako založiť alebo vytvoriť eshop. Vieme vám pomôcť už v úvode zakúpením a zaregistrovaním domény a taktiež pomôcť s výberom správnej možnosti hostingu. S rastom vášho eshopu sa tak môžete spoľahnúť na rýchlosť a spoľahlivé pokrytie.

Vlastný eshop zo sebou prináša aj mnoho technických povinností. Musíte sa mu venovať a raz za čas dopriať aj zaslúženú údržbu. Preto vám vieme ponúknuť okrem tvorby eshopu aj dlhodobú podporu a postarať sa o to, aby bol váš eshop neustále plne funkčný a v dobrej kondícii.

Ako pracujeme

Ako tvoríme eshopy?

01

Úvodné konzultácie

Na začiatku spolupráce sa veľa pýtame a snažíme sa do detailu pochopiť váš produkt a trh. Len tak vám vieme odporúčiť ten najlepší a najefektívnejší postup pre dosiahnutie vašich biznis cieľov.

02

Návrh riešenia

Vlastný eshop ponúka širokú paletu možností. V tejto fáze vám preto pomáhame vybrať to najlepšie riešenie, vhodné pre vašu situáciu.

03

Wireframes

Výrobu začíname tvorbou wireframov a návrhom štruktúry na základe dát. Spoločne dokážeme nájsť správny pomer medzi prehľadnosťou, ponukou a množstvom zobrazených informácií zákazníkovi.

04

Dizajnujeme

V tomto kroku prinášame grafické návrhy s veľkým dôrazom na UX a UI. Veríme, že najlepšie rozhodnutia vznikajú spojením kreatívy a správnych dát.

05

Programuje

Grafické návrhy premieňame na fungujúci a reálny eshop, ktorý si viete pozrieť online na testovacích odkazoch.

06

Testujeme

Po odsúhlasení finálneho vizuálu sa pustíme do testovania eshopu tak, aby fungoval na rôznych zariadeniach, s odlišnými rozlíšeniami a operačnými systémami.

07

Migrácia

Váš nový eshop je hotový a my ho s radosťou spístupňujeme pre všetkých.

08

Pravidelná podpora

Po ukončení výroby sa vám snažíme pomáhať analyzovaním výkonnosti, správania užívateľov a prinášať návrhy na vylepšenie podložené dátami. Taktiež sme vám po celý čas k dispozícii a poskytujeme technický support.

Prečo si vybrať nás

Flexibilita

Vieme sa prispobiť veľkosti vášho projektu. Ponúkate zopár dizajnových produktov alebo ste eshop s tisícami položiek? Dokážeme vám pomôcť!

Všetko pod jednou strechou

Zastrešíme tvorbu eshopu od jej začiatku, cez vývoj, SEO optimalizáciu až po výkonnostný marketing a budovanie brandu.

Kvalita

Záleží nám na detailoch a kvalite našich výstupov. Ponúkame najlepšie riešenia a postupy ako štandard.

Riešenie na mieru

Šablónové alebo okopírované riešenia od nás nečakajte. Tvoríme vždy jedinečný a prispôsobený dizajn pre konkrétny eshop.

Dôraz na váš úspech

Tvoríme e-shopy prispôsobené pre čo najľahší nákup vašich zákazníkov. Len kvalitne spracované e-commerce riešenia dokážu dlhodobo a stabilne rásť.

Partner na dlhe trate

Odovzdanim projektu to nekončí. Snažíme sa o dlhodobo výhodnú spoluprácu a pomáhame pri údržbe, marketingu alebo pravidelných SEO aktivitách.

erik
hello Dobrý deň

Chcete vstúpiť do sveta eshopov?

Dohodnime si nezáväznú konzultáciu

Kontaktujte nás
Ďalej
Projekty
Zobraziť viac