Tvoríme značky, ktoré vynikajú

Branding je oveľa viac ako tvorba názvu alebo tvorba loga. Je to proces komunikácie hodnôt, vytvárania vzťahu a budovania dôvery, ktorý prináša výsledky. Investícia do budovania značky odlišuje úspešné firmy od neúspešných a starostlivosť o ňu je receptom k stabilite a rastu.

100+ Navrhnutých logo dizajnov
50+ Zadefinovaných dizajn manuálov
20+ Navrhnutých značiek pre Startupy
10+ Aplikovaných ochranných známok

Ako dokážeme pomôcť vášmu brandu?

Každý úspešný projekt začína správnou stratégiou. V úvode sa snažíme spoznať vhodné cieľové skupiny pre váš biznis a ich potreby. Následne navrhujeme spôsob komunikácie, ktorý ich dokáže zaujať a premeniť na platiacich zákazníkov. Pomáhame vám tiež nájsť ten najlepší marketingový mix, ideálnu zákaznícku cestu a zadefinovať dosiahnuteľné KPI. Podrobnejší postup nájdete v našej sekcii Marketing → stratégia značky.

Správna tvorba názvu alebo naming je základom pre dobrý prvý dojem a neskoršiu zapamätateľnosť a odlíšiteľnosť vášho biznisu alebo webstránky. Ideálny názov firmy a správne marketingové rozhodnutia pomáhajú budovať lovebrandy, ktoré ľudia milujú a majú k nim vzťah. Okrem tvorby názvu vždy preverujeme dostupnosť voľných webových domén a možnosť ich registrácie pre váš biznis.

Logo je základným vizuálnym komunikačným prvkom značky. Jeho úlohou je jednoznačná identifikácia a odlíšiteľnosť vašej značky od konkurencie. Tvorba loga je komplexný proces od návrhu, vytvorenia loga až po jeho výrobu a nastavenie jeho využiteľnosti v marketingovej komunikácii značky. Zároveň je súčasťou vizuálneho štýlu značky, ktorého pravidlá rozpracujeme do kompletného firemného dizajn manuálu.

Vizuálna identita je častokrát prvou skúsenosťou, na základe ktorej si vytvára zákazník predstavu o vašej firme alebo brande. Použitie farieb, fontov alebo grafických prvkov môže zanechať skvelý prvý dojem. Venujte preto náležitú pozornosť tomu, ako pôsobí váš brand alebo značka v online aj offline svete. Neviete ako začať? Napíšte nám.

Snažíte sa vytvoriť úspešný brand alebo firmu? Dizajn manuál je jedným z nosných dokumentov, ktorý vám pomôže pri budovaní vzťahov so zákazníkmi a pozicioningu značky. Sme odborníci na vytvorenie kompletného dizajn manuálu značky, od definovania a použitia loga, vzhľadu firemných tlačovín až po prezentačné materiály. Ľahko tak udržíte vašu komunikáciu konzistentnú a zapamätateľnú.

Po vytvorení unikátneho názvu, originálneho loga a modernej vizuálnej identity vám vieme pomôcť aj s ochranou týchto prvkov. Poskytujeme registráciu ochrannej známky na text, logo alebo ich kombináciu. Poistite si vašu značku ochrannou známkou pre slovenský ale aj zahraničný trh. K názvom štandardne vykonávame rešerše ochranných známok v regionálnych aj svetových zoznamoch. Nechajte celý proces registrácie na nás a vy sa venujte vášmu biznisu.

Existujú situácie, keď je rebranding tým najvhodnejším krokom, ako posunúť firmu alebo brand vpred. Kvalitný rebranding a redizajn si vyžaduje dôslednú analýzu, pripravenú stratégiu a rozhodnutia podložené dátami. Radi vám pomôžeme s celým procesom a oživíme aj vašu značku.

Ako pracujeme

Ako tvoríme originálne logá a názvy?

01

Uvodné konzultácie

Na úvod vás chceme spoznať. Vaše hodnoty, vízie, plány a ciele. Vďaka tomu vám môžeme neskôr ponúknuť jedinečné riešenia vyrobené na mieru pre váš biznis alebo značku.

02

Analýza konkurencie a príprava stratégie

Po úvodných konzultáciách vypracujeme analýzu trhu, zistíme aktuálny stav odvetvia, porovnáme konkurenciu a detailne zanalyzujeme vašu cieľovú skupinu. Následne prichádzame z návrhmi názvov a vizuálov podloženými dátami, ktoré spájame s rokmi našich skúseností.

03

Pozicioning

Ďalším krokom je nájdenie správneho miesta na trhu a v mysliach vašich zákazníkov. Cieľom je vytvoriť jedinečný, autentický a atraktívny brand či značku. Správnym výberom sa dokážete jasne odlíšiť a zvýrazniť vašu konkurenčnú výhodu.

04

Tvorba názvu

Ako vymyslieť názov firmy alebo produktu? Mal by byť originálny, zapamätateľný a výstižný. A presne takto vyzerá tvorba názvu u nás. Okrem základných princípov dbáme aj o dôsledné prepojenie názvu s vašou víziou, hodnotami či základnou filozofiou vašej značky.

05

Kontrola originality názvu

Vytvoríme vám originálny názov a overíme dostupnosť domén podľa vašich požiadaviek. Taktiež overíme možnosť registrácie ochrannej známky v danom regióne kde plánujete pôsobiť.

06

Kontrola originality dizajnu loga

Aby mohli na pripravenom dizajne začať pracovať programátori, je potrebné pripraviť všetky ikony, obrázky na export a doladiť dizajnové systémy.

07

Tvorba loga a vizuálnej identity

Logo a vizuálna identita spája všetky vaše predstavy a charakteristiky biznisu do jednotnej a pútavej vizuálnej komunikácie. Naším cieľom je spojiť tvary, farby a písma do originálnej podoby, ktorá vyčnieva nad konkurenciu a získava si pozornosť vašich zákazníkov. Takto si prestavujeme moderný branding značky.

08

Registrácia ochrannej známky

Po vytvorení jedinečného názvu, loga a vizuálnej identity, vám viem pomôcť s procesom registrácie ochrannej známky. Vďaka dôslednej kontrole originality a tvorbe názvu a loga na mieru budete pripravení ochrániť váš brand na domácom aj zahraničnom trhu.

09

Vaša nová komunikačná stratégia

Výsledkom spoločných rozhovorov a našej práce bude moderná a jednotná komunikačná stratégia vytvorená na základe vašich potrieb.

Prečo zveriť branding do našich rúk?

Flexibilita

Vieme sa prispôbiť potrebám vašej firmy alebo značky. Či ste na začiatku vašej podnikateľskej cesty a potrebujete vytvoriť vizuálnu identitu alebo hľadáte dlhodobého partnera pri budovaní brandu, sme tu pre vás.

Všetko pod jednou strechou

Vieme vám pomôcť a zabezpečiť konzistentné výstupy od vytvorenia stratégie až po každodennú starostlivosť o značku a jej budovanie.

Kvalita

Sme zameraní na detail a kvalitu našich výstupov. Jedinečné logá a názvy firiem sú u nás štandardom.

Riešenia na mieru

Šablónove riešenia a kópie od nás nečakajte. Tvoríme vždy originálny a pre vás prispôsobený dizajn.

Dôraz na výsledky

Tvoríme stránky, značky a dizajn zameraný na návštevníkov a ich zážitok. Takto zvyšujeme vašu šancu uspieť a zaujať zákazníkov.

Partner na dlhé trate

Odovzdaním stránky alebo projektu to nekončí. Snažíme sa spolupracovať dlhodobo a odporúčať klientom najaktuálnejšie vylepšenia pre ich brand, stránku alebo aplikáciu.

erik
hello Dobrý deň

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu

Chcete investovať do vašej značky?

Kontaktujte nás
Ďalej
Projekty
Zobraziť viac